Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 18. kerületiek, mennyi idő a...

18. kerületiek, mennyi idő a 200E busszal beérni reggel (7-8 között) a ferihegy vasútállomástól a Nagyvárad térig? Nagy a dugó?

Figyelt kérdés
És kérlek ne ajánljátok a vonatot mert mindig késik és ritkán jön ugyhogy inkább busz.

2020. ápr. 13. 12:30
 1/3 anonim válasza:

40-50 percet mondanék.:)

Én a Lakatos úti lakótelep megállótól mentem mindig 182/184-el a Deákig. Kb 6.20-as busszal 6.58 és 6.59 körül bent voltam a Deákon,hacsak nem kaptunk sorompót. :D 3 évig jártam így suliba.:)

2020. ápr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A 182-184-es buszok tök más útvonalon mennek, nem releváns a válaszod.


Ferihegy vasútállomástól a 200E menetrend szerint 27 perc alatt ér a Nagyvárad térre és ezt 5-10 perc tűréssel tudja is tartani. Azonban a veszélyhelyzet kihirdetése óta csökkent a közúti forgalom, ám ha vége lesz, a Népliget környéken a metróépítés miatt a mainál nagyobb sorokra kell számítani, ami a buszsáv miatt ha nem is jelentősen, de dobhat a menetidőn. És ha baleset van a gyorsforgalmin, akkor nincs az a kèsett vonat, ami lassabb tudna lenni a busznál.

2020. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 200E Ferihegytől akkor opció, ha valami komolyabb gond van a vasúttal, pl. felsővezeték szakadás, gázolás, vagy olyan időszakban, amikor a vonat már csak óránként jár. Egyébként nem kifejezetten ajánlom. Valóban nem túl pontosak a vonatok, de 5-10 percnél nagyobb késés nincs átlagos esetben, maga a követés is nagyjából olyan sűrű csúcsidőben, mint a 200E.
2020. ápr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!