Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A járvány ideje alatt dolgozna...

A járvány ideje alatt dolgoznak a BKV ellenőrök?

Figyelt kérdés

Nincs bevételem, de tömegközlekednem kell sajnos.

Dolgoznak most a BKV ellenőrök?



2020. ápr. 15. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Igen!!


Amúgy a boltban is lopsz??

2020. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
40%
Tekibtve hogy ez a tízezredik ilyen kerdes 3 hét alatt,megis milyen valaszt vársz még rá?!Most kezdjünk el papolni hogy nem szép dolog lopni csalni stb......ha ahhoz van eszed hogy ezt megléped akkor majd ahhoz is legyen amikor a következményeit kell vállalni azt cső!Ezért tényleg felesleges az ilyen jellegü kérdéseket kiírni.......
2020. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sehol sem kommunikáltak olyat, hogy ne folytatnàk az ellenőrzéseket. Persze most alig találni valakit aki látott volna ellenőrt, hiszen alig van utas, így aztán okkal hiheted azt, hogy nincs kontroll.


Vegyél bérletet vagy jegyet, jobb az úgy.

2020. ápr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha nincs bevételed, akkor nincs munkád, akkor nem kell tömegközlekednek. Kijárási korlátozás van, ha nem tűnt volna fel.
2020. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Hetek óta senki sem látott BKV-ellenőrt, úgyhogy valószínűleg nem. Én nyugodtan bliccelnék a helyedben. A jegybevétel úgyis a vezetőség zsebébe megy.
2020. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Ha nincs bevételed, akkor nincs munkád, akkor nem kell tömegközlekednek. Kijárási korlátozás van, ha nem tűnt volna fel."


Ja, de mondjuk boltba le kell mennem a szüleimnek bevásárolni, és el is kell vinnem nekik a város másik végébe..

Meg a munkanélkülit is intéznem kellene.

Hidd el, nem jókedvemben akarok buszozgatni a kijárási korlátozás alatt!!

2020. ápr. 16. 15:39
 7/7 anonim válasza:
Én hétfőn találkoztam a 24-es villamos vonalán ellenőrökkel. Meg is lepődtem...
2020. ápr. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!