Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bp-n a vonaljegy metróra és...

Bp-n a vonaljegy metróra és villamosra is érvényes?

Figyelt kérdés
Mert csak a metróra írja. Illetve ha csak metróra akkor villamosra milyet kell venni? A honlapon nem találtam. Csak bp jegyet amit mindenre lehet, vagy hév

2020. máj. 9. 12:19
1 2
 11/15 MancsWolf ***** válasza:

#6, #7 Nagyon köszönöm az infót. :) Akkor már sokezerFt-al gazdagítottam feleslegesen BKK-t. Mindig átszálló jegyet vettem gondolván M4 és M3 már 2 külön vonal.Ráadásul ketten utazunk mindig. Sajnos ha Kelenföldön nem érjük el a szolnoki vonatot ( sokszor nem jön össze a MÁV rendszeres késesei miatt) akkor át kell menni nyugatiba és onnan tovább utazni. Vissza nincs ilyen gond mert Transilvania keletibe érkezik de Kelenföld felé megy tovább.

Úgy azért nem mindegy hogy 1400Ft vagy 700Ft a metró nekünk. Elég a 11ezres vonatjegy. 😅

2020. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11: Már az M4 megnyitása óta így van. Ezúton is köszi, hogy támogattad a tömegközlekedést. :D
2020. máj. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 MancsWolf ***** válasza:
Ez csak természetes. 😈😈🤣
2020. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én is köszi-köszi, főleg 3mas válaszoló :D
2020. máj. 10. 10:15
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
#9: A MÁV Budapesten belül is km-alapú díjszámítást alkalmaz, ahogy #10 is írja. Egyszerűen ellenőrizheted: Elvirában keress rá pl. egy Kelenföld-Déli utazásra, és 250 Ft-os jegyet fog rá kiadni.
2020. máj. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!