Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van lehetőség CSAK gyorsvonati...

Van lehetőség CSAK gyorsvonati pótjegy vásárlására a MÁV mobilappban?

Figyelt kérdés

Én nem találom. Kizárólag jeggyel együtt lehet, ami probléma, mert nekem van bérletem és a bérlet mellé szeretnék alkalmanként gyorsvonatit venni.


Valami elkerülte a figyelmem?


2020. máj. 10. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Összetett keresés -> Keresési feltételek -> Csak igényelt felár/KOK


(Nem egyszerű megtalálni, én is 5 percig kerestem)

2020. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jézusom ezt nagyon elrejtették. Köszönöm szépen. :D

Ment a hatalmas upvote.

2020. máj. 10. 12:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Javítson ki valaki ha tévedek, de legjobb tudomásom szerint bérlet mellé nem kell gyorsvonati pótjegyet váltani, csak akkor, ha a bérletre írt viszonylaton túl is utazol vele, de a kérdésből ítélve ez a helyzet nem áll fenn. Feleslegesen azért ne vegyél pótjegyet.
2020. máj. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bérlet mellé nem kell gyorsvonati pótjegy, csak IC-hez kell pót- és helyjegy. Azt úgy éred el, ahogy írták, egy kicsit el van rejtve.
2020. máj. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De, kérik.

BKK kiegészítős bérlettel csak személyvonattal tudok felszállni.


Szfvár Budapest (tétényliget BKK miatt) viszonylatban. Kivétel nélkül mindig kérik gyorvonaton a gyorsvonati pótjegyet

2020. máj. 14. 01:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos Budapest Bérlet mellé kell gyorsvonati pótjegy, ezzel lehetetlenítik el a gyorsvonattal ingázókat...
2020. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez sajnos igaz, Budapest Bérlet mellé kell gyorspótjegy. Így választhatsz, hogy a drágább, végállomásig szóló vasúti bérletet veszed, leszállsz az első budapesti állomáson és BKV-zol, minden alkalommal megveszed a pótjegyet (amikor gyorssal mész) vagy csak személyvonattal járkálsz.
2020. máj. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!