Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szombathelyen hol lehet...

Szombathelyen hol lehet távolsági busz bérletet venni? (Az autóbusz-állomás és a helyi autóbusz-állomás kivételével.) Holnapi napon (május 28.) adnak már ki bérletet júniusra?

Figyelt kérdés

Jövő héttől már bérlettel közlekedem, amit holnap kellene beszereznem.

Adnak ki jövő hónapra már bérletet az árusító helyeken?


Más városban már jártam úgy, hogy az egyéb árusítóhelyen 30-a előtt nem adtak ki bérletet, csak az autóbusz állomáson.



2020. máj. 27. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt kiválasztod Vas megyét, aztán Szombathelyt, belekattintasz a Pénztár? négyzetbe és Keresés gomb: [link]

Az általad felsoroltakon kívül a Volántourist van még; ha rákattintasz, ott van a nyitvatartási idő.

Nem tudom, most hogy van, évekkel ezelőtt, mikor még vásároltam bérletet, 25-étől lehetett venni következő havit, általában 25-étől 5-éig volt hosszabbított pénztár nyitva tartás is.

A Volántourist telefonszáma (06-94) 311-134; ha alkalmas neked, kérdezd meg, mielőtt odamész.

2020. máj. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a keresésig én is eljutottam. A hangsúly azon volt, hogy adnak-e 30-a előtt bérletet. De megoldódott.

30-tól 5-éig van hosszabb nyitva tartás, ebből viszonylag nagy részt elvesz most a Pünkösd, azért is probáltam előre gondolkodni.

2020. máj. 28. 18:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!