Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyibe kerül egy hév?

Mennyibe kerül egy hév?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem ,hogy mennyiért lehetne venni egy hévet? Illetve hol van rá lehetőség vagy kivel kell ilyen ügyben intézkedni ? Az elképzelésem az lenne ,hogy majd lesz egy nagyobb területem ahol a közlekedést saját hévvel szeretném elintézni. A válaszokat előre is köszönöm! :)

2020. jún. 10. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
A kérdés rossz kategóriában van. Humorban a helye, vagy troll kérdések kukájában
2020. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Te vagy az Viktor? A kisvasút nem elég gyors?
2020. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem olcsóbb és gyorsabb, ha helikoptert veszel. Nem kell síneket lefektetni, karban tartani, zöld festéket tartani a garázsban, ha megkopik a HÉV-ed fényezése, ilyesmi. Összességében szerintem jobban járnál egy helikopterrel, még akkor is, ha beleszámítjuk a helipad építési költségeit.
2020. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

a vasúti járművek veszélyes hulladéknak minősülnek

nem lehet csak úgy megvenni!

De azért van lehetőség a kiselejtezett példányokat megszerezni. Viszont a selejtes példányok nem véletlenül azok, jellemzően olyan állapotban vannak, hogy már a szállításuk is nehézségekbe ütközik. Azokból nehéz lesz működő járműveket faragni!

De minden bizodalmam benne van! Hajrá! Csak arra kérlek, hogy a projektről egy videóblog keretében tudósíts minket rendszeresen!


Mivel a hév már mávos ezért a mávnál kell érdeklődnöd. A legjobb az ha besétálsz a Parkwaybe a Könyves Kálmán körúton és elregéled, hogy mit szeretnél. Konkrétan nem szeretném megnevezni itt a gyakorin ki az akihez menned kell, nehogy más is felkeresse, azért elég haragos lenne...

2020. jún. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendeld meg a hévgyárból 🤣
2020. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenre gondoltál? [link]
2020. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is kérnék egyet! Hová küldjem a kérvényt?
2020. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hévet milyen engedéllyel lehet otthon tartani?
2020. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy 350 forintos vonaljegyért cserébe fél órát 20 percet utazhatsz rajta
2020. aug. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!