Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » MÁV arcképes igazolványt...

MÁV arcképes igazolványt lehet újra igényelni?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy évig nem tudok iskolalátogatásit felmutatni, ami ugye kell hozzá, de utána ismét tudok, akkor az 1 év után igényelhetek újra arcképest?

#MÁV #vasút #tanulói jogviszony #Arcképes igazolás
2020. jún. 11. 20:16
 1/3 anonim válasza:
100%

Én is újra igényeltem pár éve egy év kihagyás után. Nekem egy az egyben az előző kártyámat adták vissza :D

De azt tudnod kell, hogy így csak 25 éves korig jár (ha családtagod ott dolgozik és azért használhatod), és ez pont a születésnapodon jár le. Nekem ezt senki se mondta, és megbüntettek, hogy miért nem tudtam mert küldtek levelet. Azt a levelet egyébként nem küldik ki. Ha nem jársz utána konkrétan, akkor sosem tudni meddig érvényes.

2020. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

igen.

aki után kapod az arcképest annak minden évben le kell adnia a nyomtatványokat, igazolásokat, különben nem kapod meg.

Ha kihagysz egy évet, nincs gond, majd megkapod a következőben

De szerintem az is lehetséges, hogy mondjuk szeptembertől suliba jársz, akkor akkortól meg lehet csináltatni megint. csak le kell adni az iskolalátogatásit és az igénylőlapot a himánszolgáltató irodában.

2020. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, itt ellenorizheted


[link]

2020. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!