Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Alternatív útvonal a 3-as...

Alternatív útvonal a 3-as metró lezárása idejére? Hogy lenne legegyszerűbb bejutni a belvárosba?

Figyelt kérdés

Hamarosan azt hiszem jön az M3 metró belvárosi szakaszának a lezárása. :(

Már kezdek gondolkozni hogy vajon mi lehet majd a legjobb alternatíva helyette.

Kálvin tér környékére kell bejutnom reggelente és onnan haza délutánonként.

Az esztergomi vonattal megyek be a városba, a lehetőségeim ahol át tudok szállni bkk-ra: Aquincum, Újpest, Angyalföld.

Az eddigi legjobb ötletem az, hogy Aquincumig vonatozok, onnan hévvel bemegyek a Batthyány térre, onnan pedig M2 metró az Astoriáig.


Valaki ismer ennél jobb opciót, ami gyorsabb/egyszerűbb?


2020. jún. 22. 10:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja igen, végszükség esetén a Nyugati pu. is elérhető mint átszállási hely, csak reggelente borzalom odáig menni, ahhoz korábbi vonattal kellene indulnom. Jobb lenne a fentebb említett állomásoktól találni valamit.
2020. jún. 22. 10:09
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Bringa, vagy roller (ez utóbbi akár részben) nem opció?
2020. jún. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem merek BP-n bringázni a forgalom miatt. :(

Esetleg ha maradna valami normális bringasáv akkor. De úgy is kell b-terv mert van hogy borzasztó időjárás van, és/vagy nem olyan a ruhám, holmim.

2020. jún. 22. 10:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, pedig a legegyszerűbb a Nyugatiból saját vagy bérelt bringával, rollerrel elgurulni a Kálvin térre. De az Aquincum-Batthyány tér útvonal is egy jó alternatíva.


Ha pedig Nyugati, a zsúfolt pótlóbuszok helyett a várhatóan Orczy térig hosszabbodó 72-es troli is jó opció a Kálvin térig.

2020. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Aquincum hév Margit hid9es busz vagy 4/6os?
2020. jún. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4/6-osra akkor már inkább a Nyugatiban szállnék fel - egyből a vonatról... de igazából járható út az is, a Harminckettesek tere vagy a Rákóczi tér egész közel van gyalog, utóbbiról még akár metrózhatok is a Kálvinra, ha esetleg valami vízszintesen szakadó eső lenne. :))

Huhh, utoljára olyan jó 5 éve használtam a 4/6-ost minden nap, érdekes volt. Most nem is nagyon jutott eszembe magamtól, köszi a tippet!

2020. jún. 22. 14:47
 7/10 anonim ***** válasza:

próbálj ki több lehetőséget!

én azt szoktam... megnézem egyiknap erre, másik nap arra, hogy mennyire tetszik egy-egy útvonal.

2020. jún. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Milyen a vízszintesen szakadó eső? Taníts mester 🤣🤣🤣 Földre szállt felhő 🤣🤣🤣
2020. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Erős szél + eső. :)
2020. jún. 22. 15:56
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 mint pl. ami szerdán volt. Kökin álltam, fedett helyen a két megálló között, és kaptam a vizet mert befújta a szél.
2020. jún. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!