Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Volánbusz járatain tényleg...

A Volánbusz járatain tényleg mindenkin van maszk órákon át ebben a melegben is?

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Ahogy kívülről látom, a járváns alatt nem tömegközlekedek, sajnos mindig akad 1-2 nemtörődöm ember, akin nincs.
2020. jún. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Tegnap utaztam egyen, majdnem tele volt, senkin nem volt maszk. Senkin. A sofőrnek is csak a nyakában lógott. Persze lehet, hogy máshol másképp van.
2020. jún. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Én is azt tapasztalom, hogy a többség már nem foglalkozik ezzel, ami ugye pl Horvátországban már visszanyalt. Tapasztalataimat Zala és Csongrád-Csanád megyei regionalis járatokon szereztem. Ezen kívül még bőven a hazai járvány idején utaztam melegben 3 és fél órát vonaton: jó minőségű, kicsit drágább maszkban tök jól lehetett bírni. Azok fulladoztak, akik ezt az egyszer használatos sebészi szart használták.
2020. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. jún. 25. 10:11
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos sokan nem hordják.
2020. jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos nem hordják, lesz is második sőt sokadik hullám is. Ilyen a magyar ember, buta, nemtörődöm... 😔
2020. jún. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem hordják. Majdnem tele buszon én voltam az egyetlen, akin volt. Ráadásul elektronikus jeggyel utaztam, a sofőrnek ez nem tetszett. Elkezdett káromkodni: "Mit kell b*sz*k*dni ezzel a g*c*s elektronikus jeggyel?"
2020. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!