Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egri bérletet kicsit elrontott...

Egri bérletet kicsit elrontottam. Hogyan tudom javítani, hogy ne büntessen meg az ellenőr és hogy a sofőrnek se legyen baja belőle?

Figyelt kérdés

Gyorsan kellett kitöltenem és az évszám alá írtam a diákigazolvány számomat, ahova elvileg a nevemet kellett volna. Ahova a számot kellett volna írnom, azt üresen hagytam. Javítsak bele valamit? Megbüntet így az ellenőr?Ha javítom, akkor is?

A sofőrnek lesz baja belőle, amiért így engedett fel?

Helyi járatról lenne szó.



2020. júl. 23. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebből semmi problémád ne lesz. De ne javítgasd, mert abból már igen. Hagyd így, és kséz.
2020. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

*nem lesz

*kész


Bocsánat, gyorsan gépeltem...

2020. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!Ment a zöld pipa 😉
2020. júl. 23. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Írd a számhoz a neved, senkit nem fog érdekelni, miért van fordítva.

Javítani nem szabad.

2020. júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy a szám egyezzen az igazolványon lévővel, meg persze a név is, egyébként meg szerintem ebből nem csinálnak gondot, ha nincs javítva, csak felcserélted. A sofőr nem is figyeli, hogy a tied-e a bérlet, az ellenőr meg látja, hogy nincs javítva, satírozva, csak rossz helyre írtad.
2020. júl. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek ment a zöld pipa!

Az igaz, hogy a sofőr nem nagyon nézi, de 1-et ismerek aki nagyon szigorú, jól megnézi, a maszkot is szigorúan veszi, nem enged fel ha nincs rajtad (mondjuk végülis elő van írva, meg én ahol kötelező felteszem, szóval ez nem baj), első ajtót felezősbe nyitja és jól megnézi a bérletet.

2020. júl. 26. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!