Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A maszk kötelező a járműveken,...

A maszk kötelező a járműveken, de a másfél méter távolság meg nem?

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Mindkettő kötelező a vonatkozó kormányrendelet értelmében.
2020. aug. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Az utóbbit én is gáznak tartom, hogy nem tartják be sokan. Talán mert félnek.
2020. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd ezt pl a bp elővárosi forgalomban utazóknak... nem másfél méter, sokszor 15 centi hely sincs ha mindenki felszállt.
2020. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a bánatba lehetne betartani? Nincs az a belvárosi járat amin másfél méterekre lehetne embereket pakolni. Ezt is olyan idióták találták ki, akik céges autóval jártak, buszt meg évek óta nem használtak.
2020. aug. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem tudom ki volt, én itt sem voltam...
2020. aug. 6. 12:19
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

#5:

Dehá' én a ző'det nyomtam báttya'!

2020. aug. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A 1,5 métert a legtöbb járművön lehetetlen betartani. Aki ezt kitalálta, az még sosem utazott tömegközlekedéssel. Aki a kötelező maszkviselést kitalálta, az pedig nem utazott még 40 fokos, levegőtlen, légkondi nélküli vonaton.
2020. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Másfél métert olyan buszokon lehet betartani, ahol extra kevés ember van.

Azonban amikor reggel van és emberek mennek munkába(és bárhova máshova), örülnek,hogy még fel tudnak szállni a buszra, nemhogy méricskélni, hogy most ez másfél méter még, vagy már ne szálljak fel?

Ha meg kötelezően be kellene tartani, akkor már vidéken is talán hatszoros buszjáratnak kellene lennie, akkor talán be lehetne tartani a másfél métert.

De nálunk pl. egy busz megy 12:50kor, következő abból a "szériából" csak 13:50kor. Aki nem fér fel a másfél-méteres távolság miatt, az szépen várakozik a következőre? Aztán az utolsóra se szállhat fel, merthogy van más is, aki pl. 14:50 óta vár a hazajutásra és pont ő az utolsó, aki még felfér?

2020. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!