Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek melyik bkv járaton...

Szerintetek melyik bkv járaton van a legkevesebb ellenőr?

Figyelt kérdés
Hoghya ti sokat utaztok,Budapesten,Akk járműveivel,akkor feltennék nektek egy kérdést,hogy mely hátsóajtós buszokon,vagy villamosokn,van a legkevesebb,jegyellenőr? A kérdés komolya,a válasz is legyen az,kérem.

2020. szept. 18. 20:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A libegőn még sosem találkoztam ellenőrrel, miután felszálltam :D
2020. szept. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11. Húha,de informatív voltál :( Fel lehet végülis fogni így is,csak nem ez volt a kérdésem töltete!
2020. szept. 18. 23:52
 13/16 anonim ***** válasza:
Persze viccnek szántam, de tényleg kiszámíthatatlan, szerintem nincs olyan járat, amin még sosem volt. Nem vagyok benne biztos, de szerintem a sűrűn közlekedő, zsúfoltabb belvárost is érintő járatokon kevésbé vannak ellenőrök (5, 7, 7E, 8E, 108E, 110, 112, 133E stb.).
2020. szept. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Már évek óta elég sokat járok a 81-es trolival de még csak 1-2 alkalommal láttam ott ellenőrt.
2020. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%

196-196A buszon se találkoztam még vele..

ahol már többször is az a 20E

2020. szept. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

M3-as metrópótlón eggyel sem találkoztam még.

4-6-on volt párszor, de az is ritka. 83-ason sem szokott lenni, de egyszer megállóban láttam rendőrökkel egyet nemrég.

Legtöbbször M3 aluljáróban volt ellenőrzés, amikor mész fel. (Nyilván lefelé meg vannak biztonságiak)

Egyszer elgondolkoztam, és arra jutottam, hogy ahányszor találkoztam ellenőrrel, olcsóbb lett volna bliccelni és büntit fizetni, mint bérletet (ha a metró és elsőajtós járatokat nem használom). Főleg, hogy megállóban is ki lehet szúrni őket sokszor, meg szelektíven ellenőriznek - mondjuk az épp azt jelenti, hogy engem lazán büntetnének, akin meg látszik, hogy életében nem vett jegyet, arra rá se néznek.

2020. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!