Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy kerülhetett patkány a...

Hogy kerülhetett patkány a 108E jelzésű buszra tegnap reggel?

Figyelt kérdés
Én tegnap este olvastam egy cikket,hogy tegnap reggel a 108-as buszon egy patkány mászott egy utas nyakába Budapesten.Még szerencse hogy nem harapta meg az utast.Én egyébként arra gondolok hogy a végállomáson a sofőr kinyitotta az összes ajtót hogy az utasok fel tudjanak szállni,a busz alacsonypadlós lehetett és ezért szállhatott fel a patkány.A busz még üres lehetett, azért nem vehették észre.A sofőr se vehette észre ha a busz elejében volt.Ilyen bármikor előfordulhat bármelyik járaton?

2020. okt. 27. 08:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Tél közeledtével bebújnak mindenhova, ami meleg, meg rejtekhelyet ad.

Valószínű a patkány lepődött meg a legjobban, hogy a ház elindult alatta.

Nekem a padlásomon zajonganak, kiírtani őket képtelenség. Nagyon okosak, és szaporodnak őrült módon.

2020. okt. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
A kelenföldi garázsban is felszállhatott rá... Abban a bazinagy csarnokban biztos vannak patkányok is.
2020. okt. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Patkàny méreg #1, én is azt csinálom azt helyezek ki mert lejönnének hozzám nekem meg van egy kis Tengerimalacom biztos bántanák.


Egyébként sanszos ahogy a #1 írta.

2020. okt. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elolvastam a cikk alatt néhány kommentet,valaki azt írta hogy Karácsony Gergely alkalmatlan:) Szerintem ez bármelyik főpolgármesternél előfordulhat.
2020. okt. 27. 09:05
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Azok csak a kormány szócsövei
2020. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Bebújik az bárhol, bezárt ajtókkal is vannak olyan rések a buszon, ahol egy patkány befér az utastérbe. Hányinger az egész ország, hogy egy ilyen szerencsétlen eset miatt a politika egyáltalán szóba jött. Patkányok pedig minden nagyvárosban vannak, ahogy a falvakban is.
2020. okt. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Okos, mivel nem első ajtós járat és pont nem volt ellenőr, így megúszta a büntetést, gondolom maszk se volt rajta 😊 Azért mászott a nyakába a másiknak, hogy jelezzen 😊 Nagyon okos állat 🤔
2020. okt. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez aligha került oda véletlenül. Kézhez szokott állat volt, szóval ezt valaki bizony otthagyta.
2020. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

Kellett lecserélni az évtizedekig jól működő patkánymentesítőt. Na ez a politika benne #6. Hogy a sok kormányhavernak kéne lóvé, mindegy, hogy nem tudják elvégezni a feladatukat.


Mondjuk a patkányok csak a vezetőinket képviselik, szóval lehet ez valami propaganda a részükről.

2020. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Hogy került oda ? Ès te hogy kerültél arra a buszra ? Hát odament a patkány is és te is.
2020. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!