Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Buszsofőrként mire kell...

Buszsofőrként mire kell számítanom?

Figyelt kérdés

Szeretnék a BKV-nál buszvezető lenni. Eddig minden sínen van, páv 2, orvosi, most már csak jelentkeznem kell. Egy dolog aggaszt, mégpedig az, hogy az utasok hogy viszknyulnam hozzám? Konfliktusokat, esetleg támadást hogy tudok megoldani? Hogy viszonyulnak hozzám a többiek a forgalomban?

Magyarán tönkremegyek-e idegileg, vagy sem? :D

Annyit megjegyzek, hogy nem kezdő vezető vagyok, eddig us a vezetésből éltem, csak más munkakörben.

Előre is köszi a válaszokat.



2020. nov. 2. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarán tönkremegyek-e idegileg, vagy sem? :D"

inkább az a kérdés, hogy mikor... :D

2020. nov. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt bővebben fejtsd ki kérlek :D
2020. nov. 2. 08:43
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

ha úgy szereted a nagy járműveket, például a biszt, mint ahogy a szándékodból kiderül, akkor az utas már észrevehetetlen...vannak sofőrök, akik kimondottan szeretnek az utasokkal hetyegni, nem tudják felba..ni az idegeit..


Én külföldön vezettem vállalati buszt, itt ismeretlen nagy forgalomban..csak be kell illeszkedni a helyiek szokásrendjébe, és vidáman megy minden..

És dudálhattam, mert mindenki dudál...


Szóval amit most nem tudsz, azt az oktatáson úgyis megtudod. A piszológusnak is lesz néhány szava

2020. nov. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az a nagyobb veszély, hogy a munkáltatód miatt mennek gallyra az idegeid.
2020. nov. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

"minden sínen van"


Azért minden busz nem kapott vasúti forgóvázat 😊


[link]

2020. nov. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
sok a balhézó cigó, de ha ez nem zavar különösebben, akkor ennél rosszabb dolgok nem igazán fognak történni
2020. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen járatra kerülsz. Múltkor két vezető beszélgetését hallottam. Arról volt szó első ajtós járaton, hogy a II. ker.ben, ha megvárja a futó utast, nem köszönik meg, míg a III.-ker.ben, aki az első ajtón száll le, az leszálláskor is köszön.És mindkettő Észak-Buda, nem gyakori a rejtett erőforrás.
2021. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!