Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Levelezős mesterképzéses...

Levelezős mesterképzéses hallgatónál mire jó a diákigazolvány? Helyi diák BKK bérletre nem jó, másra meg mire kéne?

Figyelt kérdés
2020. nov. 20. 18:25
 1/6 anonim válasza:
87%

Pl. kulturális kedvezményekre. Én egy rakás múzeumban, egyéb rendezvényen jártam diákkedvezménnyel levelezős diákkal, országhatáron innen és túl. Számos vendéglátóhely is ad kedvezményt diákigazolvány felmutatásával, őket sem fogja érdekelni, hogy levelezős az okmány.


Ezen felül az oktatási intézmény és a lakhely közötti útviszonylatban utazási kedvezményre is jogosít.

2020. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
81%
Belépőkre, rendezvényekre, állatkert, strand, stb...
2020. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Levelezős diákkal a kedvezmények többsége 26 éves kor felett nem jogosít kedvezményekre. Úgyhogy efölött sok értelme nincs, ha a városodban van az egyetem is.
2020. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Hiába pontoztok le, 27 vagyok, levelező msc-re járok, és pontosan tudom, hogy így van ;)
2020. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Amúgy igen, én sem értem a lepontozást (az 1. válaszoló vagyok). Amiket írtunk, azon bizony így vannak, még akkor is, ha nem tetszik és lepontoztok minket. :D
2020. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az oktatási intézmény székhelye (vagy gyakorlati helye) és a lakhely között jogosít félárú jegy válthására, ahogy #1 is írta.
2020. nov. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!