Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Várhatóan meddig maradnak a...

Várhatóan meddig maradnak a MÁV állományában régi, Bhv, Bo, stb. típusú személykocsik?

Figyelt kérdés

A Kissek érkezése miatt, vagy az IC+ projekt miatt felszabaduló Fecske, második generációs IC kocsikat gondolom át fogják helyezni a kiöregedett kocsik helyére.

Melyik régi típussal utazhatunk legtovább? (Felújított győri fülkés kocsik pl. kaptak felújítást, nem biztos hogy kidobják őket)

Bhv kocsik meddig maradnak még állományban?



2020. dec. 7. 23:21
1 2
 1/19 anonim válasza:
53%
Míg szét nem rohahadnak, mint a B(ű)zmot szerelvények.
2020. dec. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
menetrend váltásig
2020. dec. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem váltják ki őket valamivel.
2020. dec. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

#1:

Hah! Nem csak én használom a "bűzmót" jelzőt rájuk. 😄

2020. dec. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Lehet tudni, hogy a 150-esen melyik lesz az utolsó classic Bhv-s forduló? (megjegyzem, a Bzmot-ot hallottam már Buzernátornak is :D )
2020. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Gondoltam hogy lepontozzátok a 2-est, de nem mondtam hülyeséget!

Csak azt nem tudjuk melyik menetrendváltásig! :DDDD

2020. dec. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A felújított fülkés kocsiknak szerintem még jó néhány évük van hátra, már csak amiatt is, mert a fecske Bhv messze nem olyan komfortfokozatú kocsi.

A hagyományos "hugyos" Bhv-kból ma is már elég kevés van, ezeket szerintem egy-két éven belül kiváltják. persze olyanok mint a retro inga, azok szerintem forgalomban maradnak, elvégre az ott mondhatni egy "feature", hogy Bhv-kból van kiadva.

2020. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Majd megtudjuk Bencétől!
2020. dec. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Amíg le nem cserélik őket. Vagy amíg üzemképesek...ki tudja.
2020. dec. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mit vagonok... Mikor jött a rendszerváltás, a nyugatba meg a piacgazdaságba beleszerelmesedett jóemberek megmondták, hogy itt akkora szárnyalás lesz, hogy tíz év alatt lecserélik az összes panelházat! Na, hát eltelt 31 év, hadd ne mondjak inkább semmit.


Bobókra is húsz éve megmondták, hogy öt év múlva nem lesz egy se... Azok nincsenek meg, akik megmondták. Csak óvatosan azzal a latolgatással.

2020. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!