Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Létezik az,hogy december...

Létezik az,hogy december 24-én,szenteste üzemzárásig járni fog az M3 metrópótló busz?

Figyelt kérdés
Az előbb megnéztem a BKK futáron,december 24-én meddig járnak a metrópótló buszok,és a futár szerint üzemzárásig ugyanúgy,mint bármelyik másik nap.Lehetséges,hogy tényleg így lesz?Vagy csak nem frissítették még a metrópótló 24-ei járatainak menetrendjét?

2020. dec. 12. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehetséges, hisz most is üresen járnak a járatok teljes kapacitással, minek állna le 24.-én? Ugyan úgy mehetnek üresen mint a többi napon.
2020. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Üresen járnak a járatok? Na ne viccelj, csúcsidőben továbbra sem lehet megmozdulni a forgalmasabb járatokon (1, M3, 4-6 stb.).
2020. dec. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Az éjszakai kijárasi korlátozásra gondoltam. Akkor üresen járnak teljes kapacitással, egy hónapja, tök fölöslegesen. Most egy nap ide vagy oda, nem számít. Mert ugye azért állt le eddig délután 24.-én, mert nem közlekedik akkor senki. De ez esetben ugyan olyan lesz mint a többi nap ebből a szempontból.
2020. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Bocsánat, igaz (ettől függetlenül pozitívan értékeltem mindkét választ)!
2020. dec. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Ezt még biztosan pontosítani fogják. Ha szándékosan maradt volna így, lenne 914 950-es busz a metrópótlásban nem érintett szakaszokon délután 4 után. A metró menetrendjében ugyanis korai üzemzárás szerepel.
2020. dec. 13. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Még nem frissítették a FUTÁRt.
2020. dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!