Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok a MÁV új jegyértékesítési felületéről, az "Új Elvirá"-ról?

Figyelt kérdés
Szerintetek mik az előnyei és hátrányai?

#MÁV #értékesítés #Elvira #Internetes jegyeladás
2020. dec. 23. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Az új elvira még csak béta verzióban működik (azaz még tesztfázisban üzemel), szerintem néhány hét múlva több véleményt lehetlesz mondani róla mint most, amikor már minden funkciója tökéletesen fog működni.
2020. dec. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Jót nem tudok írni róla.

Ha vittem kerékpárt magammal, eddig mindig olcsóbb volt a jegyem, mert nem IC-komfortú kocsiba helyezett el.

Most +300-zal több így a jegyem.

2020. dec. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ja, és még a @ jellel jelölt járatok is eltűntek, oda a 20% kedvezmény!
2020. dec. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1


Én csak azt nem értem, hogy amíg tesztfázisban üzemel, addig miért nem lehet használni a régi e-ticket rendszert is.


Majd amikor már teljesen rendben van az új Elvira, és mindent tud, amit a régi, akkor kellett volna teljesen leállítani a régit.


Szerintem így lett volna korrekt. Értem én, hogy fogják még fejleszteni, de ez így most mégiscsak kevebbet tud, mint a régi. Vannak pozitívumok is, de a negatívum még mindig több.

2020. dec. 26. 17:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak katasztrofális tapasztalataim vannak ezzel az új elvirával, szerintem átláthatatlan, átugrik angolra, beírok egy állomást és mást dob ki, persze csak a webes felületet használtam eddig, de nem is merek így jegyet venni itt.
2021. jan. 10. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

#5 angol az operációs rendszered nyelve? Talán azért. Persze ez akkor is javítandó!

Én azt csinálom, hogy a helyjegyet online veszem, automatából pedig a menetjegyet.

2021. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Haburc válasza:
Én is jobban örülnék, ha visszaállítanák a régi felületet. Sokkal jobb volt. Ez egy nagy rakás sz*r. Még helyet sem tudsz foglalni. Meg a kiválasztott útvonalat sem lehet rendesen beállítani. A régibe be lehetett.
2021. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Haburc válasza:
Ezen vagyok felháborodva, hogy a jól működő dolgokat mindig egy újabb sz*r követi. De tényleg így van.
2021. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


Na ezért használom a régit, ha a menetrendet akarom megnézni


Persze ott már nincsenek árak (mintha belehalnának hogy kiírják oda is), de még így is sokkal jobb

2021. jan. 21. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!