Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megváltozott a Piliscsaba -...

Megváltozott a Piliscsaba - Rákos közötti vasútvonal?

Figyelt kérdés
Ősszel még Piliscsabán szálltam fel a vonatra és Újpalotán szálltam le. Most ugye a vírus miatt nem megyek iskolába. Most nézem (mivel holnap máshova kell mennem) és látom már átszállni kell újpesten. Most ez igaz? Aki ezen az útvonalon utazik segítene, hogy hogy is van ez? Piliscsabától újpalotáig vagy piliscsabától újpestig aztán át kell szállni egy másik vonatra és azzal menni újpalotára?
2020. dec. 28. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Munkanapokon 30 percenként közlekednek vonatok Piliscsaba és Újpalota között.


Most az ünnepek között a budapesti elővárosi forgalomban ugyanúgy egy csökkentett menetrend van érvényben, mint más években is az ünnepek közötti munkanapokon, ezért kell átszállnod, mivel az Újpalotát érintő vonatok ezekben a napokban csak Óbuda és Rákos között közlekednek.

2020. dec. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor lenyugodtam köszi :)
2020. dec. 28. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!