Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy jutok el kőbánya kispest...

Hogy jutok el kőbánya kispest vasútállomástól a 200-as buszhoz?

Figyelt kérdés
Szolnok felől jön a vonat, nem akarok bemenni a belvárosba ezért gondoltam, hogy leszállok ott, de még soha nem voltam így vonattal ezen az útvonalon, nagyon nem vagyok tisztában a dolgokkal, valaki segítene please:)
2010. aug. 13. 17:09
 1/7 anonim válasza:

Figyelj elég bonyolult leírni, mert építkezés zajlik most ott. Valami újabb center félét építenek. De leszállsz a vonatról és egy lépcsőn, felfelé kell menni.

Kb úgy képzeld el, hogy megáll a vonat azzal párhuzamosan halad a metró és azzal párhuzamosan a buszok. Van ott valami végállomás / buszgarázs félé, de nem muszáj odáig, elmenned. Hanem a már említett felüljárót használod. És ki van minden írva. Valami pékség van a busz előtt. Nem lehet eltévedni.


Jegyet ne felejts el venni

2010. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oksa, köszi szépen:))))
2010. aug. 13. 18:07
 3/7 anonim válasza:
amúgy hova szeretnél eljutni?
2010. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
repülőtér
2010. aug. 14. 06:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem szállsz le Ferihegynél?
2010. aug. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:D Nem vagyok valami jó tömegközlekedésben:)

Szóval megáll a vonat Ferihegynél is, nem tudtam, mármint azt tudtam, hogy megy oda vonat, csak azt nem, hogy például konkrétan az én Szolnoki vonatom megy Ferihegyre?

2010. aug. 14. 12:52
 7/7 anonim ***** válasza:
A szolnoki megy oda (a Ceglédi irány), a sebesek és IC-k is megállnak, sőt a 200-as busz is! Ha az 1-esre mész, akkor csak átmész a gyaloghídon, ha a 2-esre, akkor a 200-assal még mész kifelé egy kicsikét. Jegyet ne felejts venni!(nem tudom, a 200-as buszon árulnak-e, mert sok buszon nem árulnak, és automata sincsen).
2010. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!