Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten hol van olyan hely...

Budapesten hol van olyan hely ahol kiüríthetem a gondolataimat?

Figyelt kérdés
Gondolok olyan helyre ahol van erdő, mező, rét, búzamező, és ilyenek. Rég voltam a természetben és szeretnék elvonulni kicsit oda ami nincs túl messze de mégis természetben vagyok messze a városi zajtól. Egyedül vágnék neki az útnak, kocsim nincs és ezért olyan kellene ahova tömegközlekedéssel is tudnék addig menni. :) Normális válaszokat várok.

2021. jan. 5. 20:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Kerepesi temető
2021. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Most mi a frász bajod van Dobogókővel? Tökjó hely. Butapesten nem fogsz olyan helyet találni, ami neked kéne. Ha erdőt, mezőt, réteket akarsz, akkor főleg kijjebb kell menni a nagy büdös betondzsungelből.
2021. jan. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Dobogókő tele van emberekkel, nem egy elvonulós, elmélkedős hely. Sokkal jobban jár az ember a kevésbé felkapott helyekkel, pl, a Cserhátban egész nap kóborolhatsz úgy, hogy alig-alig találkozol valakivel. És igen, van tömegközlekedés ott is.
2021. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a kérdésre - “Budapesten” - a Cserhát pont nem jó válasz.


Ez esetben a Felsőrákosi-réteket javaslom, Keletiből 10 perc vonattal, vagy Őrsről a 67-essel 15-20 perc.

2021. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én nagyon szeretem az Ördög-ormot. 8E busszal és kis sétával el tudod érni
2021. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!