Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonatok ál az információs...

Vonatok ál az információs tábla hogy van?

Figyelt kérdés

Nyiregyröl szeretnék szegedre eljutni

De az információs táblán olyat láttam Budapest nyugati cegléd

Illetve ha szegeden vagyok ott hogy fogja írni a tábla ha vissza akarok jutni nyíregyre?


2021. jan. 27. 17:09
 1/4 anonim válasza:
30%
Nyíregyháza-Szolnok -> Szolnok-Békéscsaba -> Békéscsaba-Szeged
2021. jan. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A táblán mindig azt írja hogy az a vonat hova megy. Nyíregyházáról nem megy közvetlen vonat Szegedre, legegyszerűbb az ha a Budapest-Nyugatiba tartó vonattal mész Ceglédig és ott szállsz át a Szegedire.


"Illetve ha szegeden vagyok ott hogy fogja írni a tábla ha vissza akarok jutni nyíregyre?"

Szegedről szintén a Nyugatiba megy a vonat, erre kell fálszallnod de csak Ceglédig kell utazni, ott tudol átszállni a nyiregyire.

2021. jan. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az adott vonat celallomasat és nagyobb köztes állomásait írja a kijelző, illetve egy-két helyen már az adott vonat összes megállási helyét. Mivel neked at kell szállnod, a kiinduló állomáson az átszállási helyedre közlekedő vonatot kell keresned a táblán , az átszállás helyén pedig a célállomásra közlekedőt.
2021. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
46%
Vannak emberek akik egyedül jobb ha nem utaznak.
2021. jan. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!