Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Meg lehet valahol nézni a kör...

Meg lehet valahol nézni a kör IC-k összeállítását?

Figyelt kérdés

Nyíregyházáról mennék Budapestre valamikor holnap délután, több vonat is jó lenne. Mostanában úgy vettem észre, hogy csak "sima" DWA termes kocsik vannak első- és másodosztályon is, plusz 1 darab IC+. Én viszont lehetőleg fülkés kocsiban utaznék, emlékszem, tavasszal / nyáron szinte minden első osztályú kocsi fülkés volt, én azt sokkal kényelmesebbnek gondolom (meg ugye ha van üres fülke, akkor maszkot sem kell hordani).

Esetleg nem lehet valahol kideríteni, hogy előreláthatólag milyen összeállítással fog az adott vonat közlekedni? Jobb ötlet híján friss trainspotting videókat néztem, de azokon minden kocsi termes volt. Mert ha lenne esetleg valamelyik vonatban fülkés kocsi, akkor arra vennék jegyet.


2021. febr. 17. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagonweb.cz oldalon vannak fent 2021-es összeállítások. Hátha ott fent van
2021. febr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, tényleg fent van, az összes termes.
2021. febr. 17. 10:51
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
2021. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem azért, hogy maszknáci legyek, de ha nem akarsz szerencsétlen esetben problémát, akkor egyedül elfoglalt fülkében is viselned kell a maszkot egész úton.
2021. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a 17:45 órakor induló sebesben tuti fülkések vannak, szóval ha nem gond a 8 utáni érkezés, az jó lehet.
2021. febr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A MÁV oldalán fent vannak a szerelvényösszeállítások:


[link]


Nem garantálom hogy ettől nem lehet eltérés, de nagy valószínűséggel úgy fognak közlekedni ahogy ott meg vannak adva.

2021. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#4: Nyilván ha jön a kaller vagy más beül, akkor azonnal felveszem. Saját magamtól nem védekeznék, ha nem baj :D

#5: Köszi, de nincs papírom, meg egyébként sem mennék sebesvonattal, olyan helyeken is megáll, ahol nem éppen a legkulturáltabb utazóközönség szokott felszállni.

2021. febr. 18. 08:07
 8/8 anonim ***** válasza:
2022. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!