Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hallottatok a nobudaközpont...

Hallottatok a nobudaközpont kampányról?

Figyelt kérdés
Megláttam és elgondolkodtam, hogy ezekszerint tényleg nincsen semmi értelme újbuda-központnak. Mi erről a véleményetek?

2021. márc. 10. 20:45
A kérdező szavazást indított:
Van értelme újbuda központnak
nincs értelme
13 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es metró építésének egyik elhibázott lépése volt ott két külön állomást építeni. De ha már így van, igazából megvan mindkettőnek a maga vonzáskörzete, túlzott negatív hatások nélkül nem lehetne megszüntetni egyik állomást sem.
2021. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam. Hol lehet hallanni róla?
2021. márc. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

oda 1 megálló kellett volna 2 kijárattal.

most már kampányolhatsz, a metró jól mutyiban meg lett építve, az "árából" beépült a budai hegyvidék is villákkal.

2021. márc. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre, mondom mi van? Egy egész városrésszel van gondja valakinek?

Aztán a válaszok alapján valóban, a két metrómegálló elhibázott dolog, de azt hittem az elmúlt 5-8 évben már sikerült túllépni ezen mindenkinek.

2021. márc. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most megszüntetni mindenképp hatalmas érvágás lenne, egyáltalán nem támogatom. Az meg, hogy régen így csinálták...volt már nagyobb problémánk is Budapesten, mint két egymáshoz közeli metróállomás a belvárosban.
2021. márc. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs sok értelme a 4-es metrón a két egymáshoz közeli megállónak, eléggé rosszul tervezhették. Újbuda-központ és a Bikás park pedig kb. 1,5 km-re van egymástól. Egyébként szerintem az 1-es metrón is meg kéne szüntetni a Vörösmarty utca és a Bajcsy-Zsilinszky út megállót.
2021. márc. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként ha már a 4-es metrón az egyiket megszüntetjük, akkor a Móricz Zsigmond körteret kéne inkább, mint Újbuda-központot.
2021. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#8: mindkét helyről sok busz indul.

Megszüntetni nem lenne jó ötlet, mert úgy már túl messze van az átszállás, hogy nem félúton van a peron.

2021. márc. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2021. márc. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!