Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha elalszom a buszon és nem...

Ha elalszom a buszon és nem ott szállok le, ahova jegyet vettem, hanem akár a végállomáson, akár vhol egy távolabbi megállóban, akkor kifizettetik az odaig szóló jegyet?

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Ha jön az ellenőr, akkor mindenképpen...
2021. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
91%

az ellenőr biztos hogy kifizetteti, de ha nincs ellenőr nem biztos h foglalkozik vele a sofőr.

én volt hogy 2-3 megállóval mentem tovább vidéki buszon

2021. márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Így van, ha ellenőr jön, bírságot és a plusz utat is ki kell fizetned.
2021. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanannyiba kerül, mert senkit sem érdekel, hogy ébren tetted-e meg az utat vagy sem.
2021. márc. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha jelentéktelen falusi járatról van szó, akkor nem lesz ellenőr, mert senki nem fogja magát azzal sz.tni, hogy felszáll a nagyvilágba, aztán várhat fél napot a másik buszra, hogy visszavigye.
2021. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ez is emberfüggő ha egy olyan ellenőrbe botlasz akkor ő megérti hogy például fárasztó napod volt, és véletlen elaludtál, de van az aki nem fogja, és meghúz. Szerintem ez helyzetfüggő tényleg, de volt hogy én is már mentem pár megállóval többet, de sose volt baj belőle, nekem volt csak kellemetlen mert sétálhattam.
2021. ápr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!