Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tudok így vonatjegyet venni?

Tudok így vonatjegyet venni?

Figyelt kérdés

Miskolc mellett lakom, és innen busszal szeretnék felmenni Egerbe, majd onnan vonattal Pestre, Pesten àtszállnék és úgy mennék Győrbe.

Azonban mire Egerbe érnék nem lenne már nyitva pénztár, az automatát (ha egyáltalán van, mert nem ismerem Egert) nem tudom kezelni.

Megvehetem Miskolcon, vagy a lakóhelyem vasútàllomàsàn az Eger-Győr vonatjegyet?

Nem szeretnék végig vonattal menni, ezért kezdem az utat busszal.


2021. márc. 14. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megveheted Miskolcon is a vonatjegyet. De hacsak Egerben nincs dolgod, egyszerűbb és olcsóbb Miskolcról Pestre vonatozni és onnan Győrbe. Ez így csak egy átszállás és a vonatjegyen összeadott távolság alapján fizetsz. A busz miatt a távolság megtörik, két utazás lesz, így drágább lesz a jegy is.
2021. márc. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Plusz Egerben a vasút- és a buszállomás nem épp egymás szomszédságában vannak, mire átkeveredsz, elég sok idő, pláne, ha nem ismered a várost.
2021. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem Miskolcról mész Pestre?
2021. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egerben 22:40-ig van nyitva minden nap a pénztár, így nem tudom elképzelni az általad leírt helyzetet. Szerintem se logikus a személyvonattal is csak 50 perces Miskolc-Füzesabony utat egy 1,5 órás Miskolc-Eger buszozásra, majd helyijáratozásra/sétára és onnan negyedóra vonatozásra cserélni (Füzesabonytól azonos az út), de szíved joga. A linken megtalálod a pénztári nyitvatartást: [link]
2021. márc. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

töltsd le az app-ot és vedd meg online!


[link]

2021. márc. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Online nem tudok jegyet venni, nincs bankkàrtyàm.

Egyébként a településemről ami indul busz, az a vasútàllomás környékén rak le(nem Eger a végállomás).

Ha estig van pénztár az jó, annak örülök, megveszem akkor ott a jegyet. Köszönöm a választ!

Egyébként dolgom van Egerben, egyrészt ezért is mennék busszal.

2021. márc. 14. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!