Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miert felek Budapesten a...

Összezavarodott Tini kérdése:

Miert felek Budapesten a Keleti palyaudvari mozgolepcson?

Figyelt kérdés

Sziasztok! En azzal a kerdessel fordulok hozzatok,hogy szerintetek miert felek a mozgolepcson? Egyszer Budapesten kozlekedtem es majdnem rosszul lettem a keleti palyaudvari mozgolepcson,olyan meredek volt. A szivveresem felgyorsult, a viz levert mire leertem a lepcsovel. Azota ha csak ra gondolok,a hideg raz es elkap a rosszullet. Mitol lehet? Panikbetegseg allhat a hatterben? A valaszokat elore is koszonom!

20/L



2021. márc. 29. 08:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom mindenkinek a valaszokat! Videki vagyok egyebkent. Mindegy,probalom kerulni az ilyen szituaciokat!:D
2021. ápr. 2. 19:41
 12/12 anonim ***** válasza:
Sokan egyszerűen nem bírják a szovjet mozgólépcsőt. Az sokkal jobb, de aki tériszonyos vagy bármi hasonló, annak az új fajta sokkal kevésbé ijesztő
2023. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!