Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Duna partól hogy jutok el a...

Duna partól hogy jutok el a Déli pályaudvarig?

Figyelt kérdés
20.án a tüzijáték után csak vonatom van,hogy jutok el oda?
2010. aug. 20. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, eleve maradj a budai oldalon.

H az alábbi linkre kattintasz, meglátod, milyen messze (közel) van a Déli pályaudvar a Dunához. A Clark Ádám tér a Lánchíd budai oldala, az alagúton keresztül jutsz oda. De nagyon sokan szoktak szerintem arrafelé lenni, célszerű lenne a Lánchídtól a Margit híd felé valahol megállnod. Az Alagúton, ha keresztül mész visszafelé, akkor a 18-as villamos megállóját eléred (az Attila úton még továbbmész a Krisztina körútig). Ha nem jár a villamos, akkor is csak sétálj a Krisztina körúton a Déli pályaudvar felé. Az Alagútból kiérve tehát átmész még az Attila úton, a Krisztina körútnál pedig befordulsz jobbra és ott mész kb. 1-1,5 km-t. Ott van a Déli p.u.

2010. aug. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A linket lehagytam. Erre kattints:

[link]

2010. aug. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze a Batthyány térről megy metró közvetlenül a Délibe, de tartok tőle, hogy vagy nem jár a metró akkor, vagy lehetetlen rá feljutni, annyira sokan lesznek.
2010. aug. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én annó gyalog mentem. Bár az alagúton át (úgy a legrövidebb) kissé káros az egészségre a szmog miatt!

9-kor kezdődik, most csak 20 perces lesz. Akkor még jár a metró, csak iszonyat zsúfolt lesz, bár sűrűn fog járni. Így jobban jársz, ha a 18-as villamoshoz mész a Döbrentei térre, vagy a Dózsa György térre (az utána követező megálló a Déli pu. felé). Nem derült ki egyértelműen a BKV-tájékoztatóból, hogy a kettő közül melyik megállóból indul.

Az útvonaltervező segít megtalálni! (A Döbrentei tér az Erzsébet híd lábánál van)

2010. aug. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!