Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol tudok jegyet venni egy...

Hol tudok jegyet venni egy nagyon kicsi faluból induló buszjáratra?

Figyelt kérdés
Se a Volánbusz oldalán nem tudok jegyet venni, se letöltős alkalmazásokon. Akkor hol vegyem mégis meg a jegyemet?? Utazzak be azért a szomszéd városba, hogy jegyet vegyek? Vagy mi?! Hogy várják el tőlem, hogy vegyek jegyet online, mikor nem tudják ezt biztosítani?
2021. márc. 29. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Biztosítják. Van lehetőséged mobilalkalmazással jegyet venni. Ha nem boldogulsz vele, akkor menj taxival! Ott fizethetsz készpénzzel!
2021. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem biztosítják. A mobilalkalmazásban nem is szerepel se a kiinduló falu, se a célállomás. :) Nem analfabéta vagyok, hanem NEM TUDOM MEGVENNI.

Nem taxi lesz, hanem saját autó, nem én veszítem el a bevételem. Csak az a baj, hogy nem csak engem szivatnak, hanem az egész falut, akinek a 90%-a így ingyen utazik.

2021. márc. 29. 16:57
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
A buszsofőrtől.
2021. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A sofőr is csak annyit tudott mondani, hogy ő nem adhat, nem tudja hol tudnék venni. Azért reméltem, hátha van a ti tarsolyotokban valami alkalmazás, de úgy tűnik nem nagyon lesz.. Még a volánt felhívom, hátha.
2021. márc. 29. 16:58
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Utazol ingyen, mert akkor ellenőr se lesz!
2021. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
93%
Simple alkalmazást használok, és ott a városok a helyi jaratokat jelentik, de az első helyen ott van a "Volánbusz Helyközi interurban", és kilométerre számolva vettem meg a jegyem, nem volt vele semmi gond.
2021. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, kicsit tényleg félreérthető, ezért tisztázzuk:


1. Van az online jegyvásárlás, ami csak a járatok egy kisebb részére lehetséges


2. Van a mobiljegy, ami viszont bármely járatra érvényes. Utóbbinál a Volánbusz helyközi / interurban opciót kell választani, NEM pedig a konkrét települést. Azt a menetrendből külön ki kell keresni, mekkora a távolság , amit beutazol, mindig felfelé kerekítve. Ha a menetrend kiegészítő jegy váltását írja elő, azt a kiegészítő jegy menüpontban tudod megvenni, a normál jegyen felül.

2021. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6-os, 7-es: KÖSZÖNÖM!!!!
2021. márc. 29. 18:47
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Simple alkalmazás, én azt használom. De ez alapján a cikk alapján akkor se büntetnek meg, ha nincs jegyed:

[link]

2021. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!😊 Simple Payen meg is vettem az első jegyemet, viszont érvényesíteni kódleolvasó alatt tudom, az meg nincs a buszon. Ilyen helyzetben mi a teendőm a jeggyel? Hagyjam függőben? Vonjam vissza? Vagy le tudom majd olvastatni 2-3-4 nappal később is, ha jön ellenőr?
2021. márc. 30. 06:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!