Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért van ennyi beképzelt...

Miért van ennyi beképzelt ember a járműveken?

Figyelt kérdés

Ma is felszálltam a buszra, és az ülő emberek FELE a külső ülésen ült, miközben még állóhely is alig volt. Mégis mit gondolnak ezek magukról? Direkt figyeltem néhányukat. Az egyik idióta hátul a hármas helyet foglalta egymagában és a végállomásig utazott!

Az ilyeneket ne kéne, hogy az utazóközönség megfogja és a mozgó buszból kihajítsa?


2021. máj. 11. 08:27
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
89%
Tiltott a külső ülésen egyedül ülni?Vagy Mari nénikének nehezére esik kinyitni a kicsi száját és megkérni hogy engedje be?
2021. máj. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Közlekedési kultúráról hallottál már? Nem csak a törvényben foglaltakat illik tömegközlekedés közben betartani, mint ahogy azt gondolod, és ahogy gyakorlod a valóságban.
2021. máj. 11. 08:35
 3/44 anonim ***** válasza:
88%

Aki nagyon le akar ülni, az le fog, én így gondolom.

Aki meg 3-as ülésen ült, amellé is le lehet ülni simán. De a mostani covid-helyzetben más lett a közlekedési kultúra is.

2021. máj. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

Így van, én is le szoktam ülni. Bekászálódok valahogy a másik lábai közt, majd leszállásnál kikászálódok valahogy a lábai közt.


Természetesen egyik alkalommal se kérek elnézést, azért meg szeretném tartani a méltóságomat.

2021. máj. 11. 08:57
 5/44 anonim ***** válasza:
45%

Teljesen igaza van a kérdezőnek.

Sőt, a másik ülésre rá szokták tenni a táskájukat, hogy még kevésbé akarj oda bekéredzkedni. És ha helyet kérsz, mondhassa, hogy "Nem látja, hogy ott a táskám?"

És ennek semmi köze a covidhoz, előtte is ugyanígy viselkedtek az emberek!

2021. máj. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Nyilván az eddigi válaszolók is csak azért beszéltek hülyeségeket, mert magukra ismertek.
2021. máj. 11. 09:17
 7/44 anonim ***** válasza:
95%

Van szád, nem? "Elnézést, szabad a hely?"

Nekem eddig egyszer sem mondtak erre "Nem"-et.

2021. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
97%

"Nyilván az eddigi válaszolók is csak azért beszéltek hülyeségeket, mert magukra ismertek."


Mire is gondolsz, kérdező?

2021. máj. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

Mert neked szubmisszív hajlamaid vannak.


Ilyen esetben kizárólag ő köteles elnézést kérni, amiért akadályozza mások leülését.

2021. máj. 11. 09:29
 10/44 A kérdező kommentje:

Ez hetesnek ment.


#8

Arra gondolok, hogy ők is mindig a külső helyet foglalják, amikor felszállnak a buszra (remélem minél ritkábban tesznek ilyet).

2021. máj. 11. 09:30
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!