Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szeged-Makó közt utazók,...

Szeged-Makó közt utazók, Tisza Volán munkatársak segítségét kérem! Keresek egy buszsofőrt, nagyon fontos ügyben! Valaki segítene?

Figyelt kérdés

- Tisza Volán Szeged-Makó járatait vezeti

- Jó pár hete a Mars térről 18:00-kor induló járaton láttam, de azóta sajnos nem futottunk össze egyszer sem.

- Középkorú, átlagos testalkatú (bár inkább kicsit alacsonyabb az átlagnál), kopaszodik, bajszos-szakállas és kedves, mosolygós.


Nagyon fontos lenne megtalálnom, kérem segítsetek, ha tudtok róla bármilyen információt! Köszönöm.


Ui.: Ha valakinek avn ötlete, hogy hol keressem; azt megköszönném!


2010. aug. 23. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Amennyiben nem megismerkedni akarsz vele, hanem valami komoly ügyben keresed (elveszett tárgy stb.) akkor menj be a Bakay Nándor u.-i központba (13as, 90, 90F-es busz "Tisza Volán Zrt." nevű megállóhelye), és ha vissza valószínűleg nem tudják keresni ennyi időre visszamenőleg, de a személyleírás alapján megtalálod az illetőt.

Próba cseresznye :)

Sok sikert!

2010. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, ez így jó is lenne, de szerencsére nem hagytam el semmit a buszon; de sürgősen meg kell keresnem Őt, mert beszélnem kell vele egy személyes ügyről, ami fontos. Mit tehetek ilyenkor? Sajnos csak úgy nem fognak elárulni semmi infót nekem (protekció nélkül meg főleg nem).

Várom a további válaszokat!

2010. aug. 23. 20:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem titkosszolgálat a Tisza Volán. Ha elmondod (körülírod) milyen ügyben szeretnéd, hogy kiadjanak infót, akkor kiadják.
2010. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!