Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecenben melyik vasútállomá...

Debrecenben melyik vasútállomáson kell leszállni ahhoz, hogy a leggyorsabban eljussak az egyetemre?

Figyelt kérdés

Debreceni Egyetem Élettudományi Központba szeretnék eljutni...


a vasútűllomástól hogy jutok el tömegközlekedéssel? busz villamos?


ill. jegyet hol lehet venni, és mennyibe kerül? ill. a havibérlet?


2010. aug. 24. 03:09
 1/7 Funktasztikus válasza:
debrecenbe csak 1 vasut állomás van:)(nem kötekedés képp)szivesen segitenék csak nem tom hol van azaz egyetemXD
2010. aug. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

gondolom, az elővárosi rész (ebes stb.) miatt kérdezte.


hát, a DEBRECEN nevű állomáson kell leszállnod. Ott rögtön vegyél jegyet/bérletet (további infó: www.dkv.hu ), és a villamossal szépen elzötyögsz. ha jól emlékszem, ez az egyetlen villamosjárat debrecenben, nem lehet eltéveszteni.

2010. aug. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Funktasztikus válasza:
várjáá aszzem 2 vanXD
2010. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom van a Csapókertnél egy megálló, van a Tócinál és van a rendes végállomás. Legegyszerűbb ha elmész rendesen a Nagyállomásig és onnan 10, 10Y vagy mondjuk még jó a 14es csak onnan egy picit sétálni kell, vagy ami a legegyszerűbb és leggyorsabb (na meg gyakrabban is jár, mint ezek a buszok) a villamos. Jegyet meg tudsz venni a vezetőnél, vagy az állomásnál van egy pénztár, és ott bérletet is tudsz. Ha meg bejárós vagy és van MÁV-os bérletet akkor elvileg már tudsz kiegészítő bérletet is venni, ami olcsóbb. Amúgy 3180 egy tanulóbérlet, de csak szeptemberben egy 1000sel olcsóbb lesz.
2010. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy vasútállomás van a Petőfi téren, a többi csak vasúti megálló (tócóskert, csapókert, szabadságtelep, tégláskert, nyulas, stb.)
2010. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. én is ezt a Nagyállomás vonatmegállót kerestem MÁV-nál de ott van 4 megálló: Debrecen, DEbrecen-Csapókert, Debrecen - Kondoros, Debrecen - Szabadságtelep...


ezekből akkor a sima Debrecen a Nagyállomás, és ott van a villamos?


bocs, h. kicsit hülye vok, csak most megeyek előszőr :)

2010. aug. 24. 16:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, majd onnan fog indulni a villamos =)
2010. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!