Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mozdonyvezető szeretnék...

Mozdonyvezető szeretnék lenni, hogyan kezdje, mi szükséges hozzá?

Figyelt kérdés
Gondolom érettségi, okj.
2010. aug. 24. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
igen. érettségi majd a MÁV nál megkérded h hol van az a suli ahol oktatják a mozdonyvezetés elméletét, azt tudom h az országban nem sok helyen
2010. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
[link] Itt nézelődj.Itt indul a mozdonyvezetői képzés.
2010. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Éretségid megvan akkor jelentkezz a MÁV Baross Gábor oktatási központjába de nem biztos hogy pont mozdonyvezetői tanfolyamra fognak fölvenni mert csak annyit képeznek amennyire éppen szükség van többet nem.(amikor én jártam összesen 12-en voltunk mozdonyvezetők) Ja és majdnem elfelejtettem mondani hogy nagyon szigorú orvosi alkalmassági vizsgán kell átesned.
2010. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Kvassayba is lehet menni ha még pályaválasztás előtt állsz, vasútgépész szakra 4 év érettségi plusz két év a szak
2010. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és az a szigorú alkalmassági az mit takar? Nem olyan mint egy sima alkalmassági hogy látás, hallás vizsgálat....stb
2010. aug. 25. 09:54
 6/7 anonim ***** válasza:
játék vasút :)
2010. szept. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem nézd meg a Thomas a gőzmozdonyt
2011. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!