Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pályaválasztás előtt állok és...

Pályaválasztás előtt állok és nem tudom hogy mozdonyvezetőnek menjek vagy metróvezetőnek az M3-asra. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Mindkettőt nagyon szeretem
2021. máj. 25. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
A metró sokkal hamarabb lesz teljesen automatikus,( úgy mint az M4), a nagyvasútnál ugyanez a veszély nem fenyeget. Vagyis metróvezetőként belátható időn belül nem lesz rád szükség.
2021. máj. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Crisopher ***** válasza:
100%
Mozdonyvezetőnek. Ott több a későbbi lehetőség. A metró az egy adott útvonalon jár és annyi. Mozdonyból meg számos útvonalon mehetsz. És később akár mehetsz másik vasúttársasághoz dolgozni.
2021. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Ahogy #2 írta. Hiába van speciális képesítésed, ha csak egy munkáltatónál tudod használni, ki vagy szolgáltatva. Ez a vasútra is igaz, de kisebb mértékben.

A metróvezetés nagy fokú monotónia-tűrést igényel.

2021. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 10 deka farhát ***** válasza:
100%
Mondjuk a mozdonyvezetéshez is kell a monotónia-tűrés. Főleg éjszaka, tehervonattal, amikor lehet haladni. Egy zöld minden jelzőn hosszú-hosszú kilométereken át.
2021. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 Egyiket sem próbáltam, nem is fogom, de a vonat kevesebbet megy alagútban. Az éjszaka, valószínűleg, kevésbé rossz.
2021. máj. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mozdonyvezetőként a fizetés is jóval több, főleg a magánvasutaknál.
2021. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!