Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nem lehet, hogy a tömegközleke...

Nem lehet, hogy a tömegközlekedés en való kötelező maszkhordást egyszerűen elfelejtették eltörölni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 11:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
43%

28 ezer halott az elenyésző?

Az idős, alapbetegséggel küzdő betegről meg csak annyit, hogy az a marhaság. Cukros vagyok, de gyógyszert sem kell szednem.

Apámnak magas vérnyomása volt. De igen magas életkora dacára remek állapotban volt testben és lélekben. Nem a vérnyomása vitte el, hanem a tüdőgyulladás. Ez is tény.

Tudod, aki csak hall róla, nem érti. Aki esetleg átesett rajta, már kapiskál valamit a veszélyességéből. Az viszont, aki családtagját vesztette el, az egy kicsit másképpen látja.

2021. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
49%

Jajj, hagyjuk már ezt a hattyúk halálát. A szív-és érrendszerbeli betegség nem baj, hát a sült csirke finomabb, minthogy odafiģyeljünk. A dohányzás sem gond, abba is nyugodtan bele lehet halni. Na de covidba, hát abba aztán nem, döntsük be a gazdaságot, tegyük tönkre a fél világot, mert egyesek a kelleténél jobban köhögnek... Most már be lehet fejezni a picsogást, oltassátok be magatokat havonta és rettegjetek otthon.

Köszi, lélegeztetőgépre nincs szükségem, már átestem a fertőzésen (influenzánál jóval gyengébb tünetekkel).

2021. jún. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
46%

Magyarország lakossága 9,773 millió fő.

A beoltottak száma majdnem eléri az 5 és fél milliót. És majd’ 800 ezer regisztrált gyógyult is van. Nyilván van átfedés a két csoport között, de azért nyilván nem 100 százalékos:D

Szóval pesszimista számok alapján is hazugság amik írsz.

Mondom ezt oltás nélkül, természetes védettséggel, amit teszt igazol.

2021. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
74%

„ azt ne felejtsd el, hogy a magyar lakosság közel felének még mindig nincs védettsége egy könnyen terjedő, gyakran súlyos lefolyású betegség ellen“


Az előzőt neki címeztem.

2021. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%

"a magyar lakosság közel felének még mindig nincs védettsége"


Ez már az egyén problémája, rég beoltathatta magát, aki akarta, aki meg oltásellenes, az vállalja, hogy elkaphatja, ne az "védje meg" azzal a rongydarabbal, aki beoltatta magát. Nyugodtam elfelejthetnénk végre ezt a maszkozást.

2021. jún. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudom, mennyire figyeled a sajtót, de már tervben van a maszkviselés szabályainak módosítása.

És egyáltalán nem igaz az sem, hogy aki akarta, már beoltatta magát.

Sok ismerősöm van, aki elsők között regisztrált, de ma sem mehetett.

És nincs százszázalékos védelem. Messze nincs, és egyelőre azt sem tudni, hogy a hatékonysági adatok mennyire valósak, illetve milyen mértékben csökken az ellenanyag mennyisége az idő múlásával.

2021. jún. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
78%

"És egyáltalán nem igaz az sem, hogy aki akarta, már beoltatta magát.

Sok ismerősöm van, aki elsők között regisztrált, de ma sem mehetett."


Ez nagyon jó hír. Akkor még mindig mondhatom, hogy én azért nem regisztráltam, hogy másnak jusson.

2021. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
57%

16#

Egy ideje bárki foglalhat időpontot a számára szimpatikus oltásra és oltóhelyre, mire várnak az ismerőseid? Lehet nem is gondolták komolyan az oltást.

2021. jún. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
95%
Áruljátok el, hogy miért kellene oltatnom, ha az IgG antitest vizsgálat alapján védett vagyok.
2021. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
36%
19! Az úgy lehetséges, hogy átestél a betegséget, és ebben az esetben is kapsz védettségi kártyát.
2021. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!