Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A déli pályaudvartól hogy...

A déli pályaudvartól hogy tudok eljutni a nyugatiig a legegyszerűbben?

Figyelt kérdés
2021. jún. 24. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy elsetalsz/metrozol/ buszozol a szell kalmanig (10 perc seta, vagy 1 megallo) es onnan a 4-es 6-os villamos odavisz,vagy 2-es metroval elmesz mondjuk a blahaig es onnan szinten 4/6.

De google maps a baratod, nezd meg :D

2021. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Azt nem tudom hogy van a 3-as metró felújítása, hol tartanak, melyik szakasz megy melyik nem. Mivel már régóta nem járok Pestre tömegközlekedéssel meg ha megyek akkor autóval szóval így nem tudom. Én régebben 2-es metróval mentem a Deák térig, onnan át a 3-asra és Nyugatinál leszálltam. Nekem anno ez volt a legegyszerűbb évekkel ezelőtt. Tudtommal Deáktérről ha ott leszállsz a kettesről el lehet villamosozni is de ne kérdezd melyik mert azt nem tudom.
2021. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
M2 metróval a Deák térig, onnan az M3 9 72M 73M járatok bármelyikével Lehel tèr, Óbuda, Zugló ill. Keleti pályaudvar végállomás felé utazva a Nyugati pályaudvarig.
2021. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a két lehetőség a legegyszerűbb:

1. 17-es, 56/56A, 59-es, 61-es villamossal egy megálló a Széll Kálmánig, onnan 4-es-6-os a Nyugatiig 6 megálló,

vagy

2. M2 metró a Deák térig, onnan 2 megálló az M3 metróval, ill. jelenleg metrópótló jár azon a szakaszon, de a 9-es busz is elvisz a Deáktól. Meg talán van egy trolijárat is most onnan.

2021. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

futar.bkk.hu


fel fogja dobni az összes lehetséges megoldást.

2021. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha mostanában mész, inkább metrózz, ugyanis pótlóbusz jár 26-ától (5-éig) a 61-es villamos helyett is, tehát a Széll Kálmán és a Déli között nem fog járni villamos.
2021. jún. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
No meg egyébként is: metróval egy vonaljegy, minden más útvonalon két vonaljegy (vagy egy átszálló) volna az ár. Ezt mindig érdemes figyelembe venni, amikor a városban nem annyira ismerős embernek adtok tanácsot.
2021. jún. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!