Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha elhagytam az egészségügyi...

Ha elhagytam az egészségügyi igazolást amivel díjmentesen utazhatok,attól még igénybe vehetem jegy és bérlet nélkül a tömegközlekedést?

Figyelt kérdés
Elhagytam az igazolást amit a munkahelyen kaptam hogy jogosult vagyok az ingyenes utazásra.Ha jön az ellenőr és megmondom neki hogy egészségügyben dolgozom csak elhagytam az igazolást nem fog megbüntetni?

2021. júl. 4. 00:42
A kérdező szavazást indított:
Ha szólok az ellenőrnek hogy egészségügyi dolgozó vagyok csak nincs meg az igazolásom nem büntet meg
Ha nem tudom bemutatni az igazolást megbüntetnek
Elég ha a személyi igazolványt odaadom és az alapján utánanéz igazat mondok e
Nem szabad hagyni hogy megbüntessen,ha nem hisz nekem el kell küldeni a francba az ellenőrt
25 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Van egy vonatjegyem de azt akkor szeretném csak felhasználni ha vége a díjmentes utazásnak.
2021. júl. 4. 00:46
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem dolgozok mindenki akinek nincs jegye ott? Szarkazmust visszafogva: Nem fogja elhinni. Látatlanban te elhinnéd magadnak?
2021. júl. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Írasd rám a házad, megvan rá a pénz, csak most éppen nincs nálam, cserkészbecsszó
2021. júl. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 azért az nem ugyanaz.De meg tudom adni a kórház és az igazgató számát is ha az kell.
2021. júl. 4. 10:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Régebben volt rá lehetőség, hogy utólag bemutassad a bérleted/igazolásod. Nézzél utána van-e ez még.
2021. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#4: Pusztán az értékében más. Én is meg tudom adni a haverom számát, aki látta otthon halomban a pénzt
2021. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"azért az nem ugyanaz"

De.

2021. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!