Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy lehet 90%-os jegyet venni?

Hogy lehet 90%-os jegyet venni?

Figyelt kérdés

Mi kell hozzá? Mi alapján lehet 90%-osat kapni?

Mert azt tudom hogy diákigazolvánnyal 50%-os jegyet lehet venni.

90%-osat kik kaphatnak?



2021. júl. 6. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

-Nagycsaládosok

-Vakok és kísérőjük

-Hallássérültek és kísérőjük

-Magasabb összegű családi pótlékban részesülők és kísérőjük

-Fogyatékossági támogatásban részesülők és kísérőjük

-Nyugdíjasok (évi két alkalommal, valamint a 16 alkalomra jogosító 50%-os kedvezményekből kettőt összevonva)

-Fogyatékosságban szenvedő szociális otthoni gondozottak, kísérőik és látogatóik

-Képzésben résztvevő munkanélküliek (a munkaügyi központ által igazolv viszonylatban)

-Óvodás csoportok és kísérőik

-Gyermekközpontban nevelt állami gondozottak és kísérőik

-Gyógypedagógiai intézmények és SNI gyermekeket foglalkoztató intézmények tanulói és kísérőik

-Magyar Igazolvánnyal rendelkező személy (évi 4 alkalommal)

-Magyar Igazolvánnyal rendelkező 18 éven aluli csoportok és kísérőik (évi 1 alkalommal)

2021. júl. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Előttem lévő még többet is felsorolt, mint amennyiről én tudtam. De azzal kiegészítem, hogy erről kártyát kap az illető, hogy erre jogosult, ezzel igazolja.
2021. júl. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!