Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A miskolci Nestlé gyàrnàl...

A miskolci Nestlé gyàrnàl milyen megálló van?

Figyelt kérdés
El kéne jutnom a Búza tértől a Nestlé gyárig. Milyen megálló van ott? Mi a neve? És melyik járattal jutok el oda? Életemben nem jártam még a közelében sem.
2021. júl. 7. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Újdiósgyőrben van, belvárostól eléggé messze. Írd be Google térképen, hogy Fürdő utca 4, első blikkre úgy látom, 2-es villamos evangélikus templom előtti megálló van ott, meg a 9, 19, 21, 53, 68, 101B buszok Vasgyár megállója, de mindtől gyalogolni kell pár utcányit.
2021. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oda találtam, és viszonylag egyszerűen.

Akit érdekel (hátha életet ment egyszer ez a kérdés): Búza tér megálló, bemész az MVK pénztárba(ahol a pékség van), váltasz két jegyet, és elmész a Szinvaparkhoz, majd felszállsz a Tiszai pu. - Diósgyőri Gimnázium villamosra, az rak le Újgyőrben, ha leszálltàl akkor elmész egyenesen majd első lehetőségnél elkanyarodsz balra, ott végig egyenesen mész és kis idő múlva hatalmas betűkkel ki lesz írva, hogy ,,Nestlé". Ott kell bemenni.

2021. júl. 7. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, ez valamivel hosszabb, mint ha a 2-es vilivel mész a templomig, de te tudod.
2021. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3: A 2-es villamos már csak tanítási napokon jár, akkor is csak kb. 20-60 percenként. De szerintem is közelebb van az Újgyőri főtértől, mint a Vasgyári evangélikus templomtól. Vagy ha ugyanannyi a távolság, akkor is érdemesebb az Újgyőri főtéren leszállni és "előre" gyalogolni, nem pedig a Vasgyárból visszafelé.


A kérdezőnek, és bárkinek, akit esetleg érint: a Felső-Majláthig közlekedő 1-es villamos is jó, nem csak a Diósgyőri Gimnáziumig járó 1A-s.

2021. júl. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!