Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Online vs sima BKK bérlet?

Online vs sima BKK bérlet?

Figyelt kérdés
Szeptembertől Budapesten fogok tanulni de nem tudom melyik lenne jobb. Elsősorban olyanok válaszát várom akik mindkettőt próbálták. Előre is köszönöm

2021. júl. 19. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
BKK buszokon nincs wifi, szóval ha az appban veszed meg, mindig legyen mobilneted.
2021. júl. 20. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom, van havi 15GB mobilnetem.
2021. júl. 20. 04:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én imádom, hogy mindig ott van a telómon, ami biztos, hogy nálam van
2021. júl. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Én viszont azt imádom, hogy a papíralapú bérlet sosem merül le és tèrerőgondjai sincsenek. Otthon sem hagyom, mert pénztárca nélkül nem indulok sehová.
2021. júl. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Vasút esetén ezerszer jobb a mobilos jegy/bérlet, a BKK-nál viszont véleményem szerint még nincs eléggé kiforrva a dolog ahhoz, hogy jobb legyen a papírnál. Mivel diák vagy, úgyis mindig a kezed ügyében vannak az irataid független attól, hogy mobilon vagy papíron van bérleted, hiszen bármikor kérhetik hozzá a diákot, tehát egyszerűbb, ha az igazolvány mellett ott a bérlet.

Ettől függetlenül egyik hónapban mindenképp próbáld ki a másikat, hogy tapasztalatod is legyen róla. Nekem nem gyere be, hogy minden felszállásnál QR-kódozgassak. Ha majd NFC alapú lesz, talán…

2021. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
mivel alig van ellenőr, ez nem túl gyakori, hogy QR kódozni kell
2021. júl. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor amúgy minden felszállásnál oda kell tartani a QR kódhoz, vagy elég akkor, amikor jön az ellenőr? Én még csak napijegyet használtam így, és csak elsőajtós járatoknál QR-kódozok.
2021. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
csak ellenőrnek, meg első ajtós felszállásnál
2021. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
köszi
2021. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, mennyire megbízható az ember telefonja. Nekem már 2,5 éves és az akksija nagyon gyenge, van, hogy 70 százalékról merül 0-ra 1 perc alatt. De amikor új volt, akkor simán bevállaltam volna vele az utat, most a papír alapú jegyekben jobban bízok. Stresszes lenne, ha pont akkor kapcsolja le, mikor jön az ellenőr. Meg az a kis papír nem nehéz, nekem nem probléma mindig magammal vinni.
2021. júl. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!