Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 752 BÉKÉS IC melyik vágányró...

A 752 BÉKÉS IC melyik vágányról szokott indulni a Keletiből?

Figyelt kérdés

2021.08.20.-án utazok Békéscsabára Budapesti átszállással és elég szűkös az átszállási időm. Az ELVIRA szerint az 1-es vágányról indul (az elvirában ilyen téren nem hiszek, mert már volt hogy rossz vágányra mentem miatta) a vonatdroid szerint pedig az 5-ösről (a droid sem biztos infóval szolgál mindig).

Aki esetleg többet jár ezzel a járattal vagy esetleg járatosabb a keletiben/vonattémában tudna nekem segíteni?



2021. aug. 17. 19:43
A kérdező szavazást indított:
1-es vágány
5-ös vágány
8 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Az utazás napján a vonat indulásától számított 1-2 órán belül az ELVIRÁban nézd meg. Ilyenkor már nagyon ritkán változik. De ha 2 óra alatt változna, az utolsó 10-15 percben nézz rá újra.
2021. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
1. vagyok. Még azt elfelejtettem leírni, hogy a Keleti nem köztes, hanem induló állomás, (nyilván) általában 5 perccel hamarabb beszokták tolni a szerelvényt. De amivel a legjobban jársz, az állomáson a nagy kijelző is írja honnan indul a vonatod.
2021. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kintről a pitsából szokták a arrafelé utazó népet szivatni. 99%, hogy az 1-es lesz.
2021. aug. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mivel alapjáraton is szoros átszállási idővel megyek (pláne, hogy a késés is benne van a pakliban) ezért szeretnék felkészülni és ha tényleg késik a vonatom akkor lehetőleg célirányosan tudjak menni és ne keljen még a nagy kijelzőn keresgélnem a vagányt.

(elviraval egyszer így átszállásnál megszívtam,hogy az indulás előtt 5 percel rossz vagányt mutatott)


Ezért tartom tovább a segítseg kérdést! :-)


Ha valaki jártas a keletibe vagy ezen a vonalon és tudja hogy általában melyik peronrol indul a keletibe a 752-es Lökösházai IC akkor az kérem ne tartsa magába! 😉

2021. aug. 18. 00:45
 5/13 A kérdező kommentje:
Közben befutott a 3-as válasza, nagyon szépen köszönöm! 😁
2021. aug. 18. 00:47
 6/13 anonim ***** válasza:
1-es. Ez akkor a fasza, ha a 12-esre érkezel. Szóval, ha az 1-esről indulsz akkor mindenképpen körbe kell ugrabugrálnod az egész kupit és elmész az 5-ös mellett is. Tehát mindenképpen az 1-eshez lődd be magad akkor nem fogod megszívatni magad, ha mégis az 5-ösröl indul.
2021. aug. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
de nem kell aggódni, 1 óra múlva megy egy másik vonat ugyanarra, majd eléred azt.
2021. aug. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, természetesen a vonat a 11-esre fog érkezni, úgy hogy húzzom majd a nyúlcipőt🤣
2021. aug. 18. 08:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Holnap járok a Keletiben pont abban az időszakban, megnézem akkor hova lesz kiirva.
2021. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :-)
2021. aug. 18. 18:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!