Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest. Hogy juthatnék el...

Budapest. Hogy juthatnék el Az Árpád hídtól a belvárosig metró nélkül minél kevesebb átszállással és minél gyorsabban? (busz, troli, villamos)

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 07:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Egyébként a kérdés sem erre irányult, csak egy útvonalat szeretnék, nem fejmosást. Köszi..
2010. aug. 30. 11:41
 12/14 anonim ***** válasza:
71%

Áprád hídtól (budai oldal) 206-os busszal el tudsz menni a nyugatiig, a margit hídon megy át a busz.

a 86-os busz is a budai oldalon megy, de pontosan nem tudom, hogy az árpád híd környékén megáll-e, az tuti, hogy a móriczig megy el kb.

ha a pesti oldalon akarsz menni, akkor 1-es villamos, és 70es troli, ahogy már írták előttem.

2010. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki segített :) Ezekből az infókból már meg tudom oldani :) Köszi
2010. aug. 30. 14:19
 14/14 anonim ***** válasza:
Kötött pályás járművek: [link]
2010. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!