Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ebbe szerintetek bele kötne...

Ebbe szerintetek bele kötne egy Volán ellenőr?

Figyelt kérdés

Szeretném a "Közlekedési Mobiljegy" applikációban megvenni az iskolába járáshoz a bérleteimet, a probléma azonban ott kezdődik, hogy egy helyközi és egy helyi tanulói bérletre is szükségem van.


A helyi tanulói bérlettel nincs semmi baj, vettem már ilyet az applikációban, használtam is több hónapig.


Viszont a 90%-os kedvezményű helyközi bérlet vásárlásánál nem engedi az igazolvány típushoz a diákigazolványt kiválasztani, csak az "igazolás diákok kedvezményes utazásának viszonylatairól" lehetőséget. Szerintetek lenne probléma belőle ha ezt választanám igazolvány típusnak és oda beírnám a diákigazolványom számát? A diákigazolványon úgyis rajta van a lakhelyem meg az iskolám címe, és ha papír alapú bérlet lenne akkor is csak ezeket néznék ellenőrzéskor.



2021. aug. 29. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Annak ellenére, hogy a Volánbusz már országos cég, még mindig megyénként változik, hogy elfogadját-e a diákigazolványt magában, vagy ragaszkodnak a papir alapú útvonaligazoláshoz.
2021. aug. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itt elfogadják a diákigazolványt papír alapú bérlethez, csak a papír alapú bérleten rajta van hogy melyik 2 település között érvényes, az e-bérleten meg csak a km övezet lenne (ami szintén rajta van a papír alapún is).
2021. aug. 29. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
És ha kérnél külön egy igazolást az állomáson, utána meg bérletet online vennél? Hajdú volánnál én így szoktam. Vagyis régen a papír alapúhoz kaptam igazolást, és azt azóta is viszem magammal, ellenőr is meg szokta nézni.
2021. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, úgy látszik ez egy ilyen nagyon magyar megoldás a volánnál akkor.
2021. aug. 31. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!