Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Volt már, akit a jegykezelő...

Volt már, akit a jegykezelő hibája miatt büntettek meg BKV-n?

Figyelt kérdés
Ezek az új, citromsárga jegykezelők általában nem működnek, de olyan is előfordul, hogy néha működnek, néha nem. Legutóbb végigjártam az összes jegykezelőt a buszon, egyik se vette be a jegyemet, na mondom örülök, legalább ingyen megúszom. Utána más is próbálkozott, szintén sikertelenül. Viszont egyszer egy újabb próbálkozónak sikerült, aztán én is megpróbáltam újra, és nekem is sikerült. Ha ez az utas egy ellenőr lett volna egy próbajeggyel, simán megbüntet. Valakinek volt már ilyen tapasztalata?
2021. aug. 30. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Anno vasárnap mentem dolgozni (kb reggel 5kor) a Keletibe a jegyautomata nem működött de a pénzem azért elnyelte ahol a jegyeket bérleteket áruljak az 9kor nyitott felszálltam a buszra akartam a sofőrtől jegyet venni mire közölte,hogy nincs nála természetesen a következő megállónál jött az ellenőr és mondhattam neki bármit megbírságolt mint a szart... szóval jah
2021. aug. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a kedvencem, amikor épp csak egy apró lyukat kaptam a jegyre, de érvényesítő számsort (amiből kiolvasható lenne, hogy hol , mikor lyukasztottam), azt már nem nyomtatott rá. Ha ezt átviszem a következő lyukasztóhoz, akkor ugye a duplán használt jegy miatt büntethetnek meg, ha meg úgy hagyom, nem világos , hogy érvényes-e utazásra…
2021. aug. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!