Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha stewardess szeretnék...

Ha stewardess szeretnék lenni, hol kell előtte dolgoznom, ha nem megyek vendéglátóipari főiskolára?

Figyelt kérdés

Mármint olvastam olyat, hogy például Tescóba kell menni dolgozni, de még hova lehet menni máshova, vagy HOGYVANEZ?


:C


2010. aug. 30. 20:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy hülyét mondtam a vendéglátási főiskolával.
2010. aug. 30. 20:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell sehová sem, azthiszem fél éves a tanfolyam perfekt angoltudással, szép külsőveel.
2010. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sehol nem kell előtte dolgozni.

2 éves, felsőfokú OKJ-s tanfolyamon képezik őket. (OKJ-szám: 54 841 02).

Érettségi kell hozzá.

2010. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hiába végzed el ezt az OKJ-s tanfolyamot, a felvételnél nem fogják figyelembe venni. A tesóm szimplán jelentkezett a Malévhez és ott kapott kiképzést, amit így is úgy is el kell végezni. Pláne, hogy gépenként különbözik a training, tehát ha átmennél egy másik céghez, ahol más repülőgépekkel dolgoznak újabb tréninget kapnál.

Amúgy tényleg ez kell, hogy jól nézz ki és fiatal legyél. :( Még mindig "elit" szakma, pedig elnézve 1-2 stewartot és stewardess...

2010. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Hiába végzed el ezt az OKJ-s tanfolyamot, a felvételnél nem fogják figyelembe venni."

Akkor vajon mi a francnak oktatják 2 évig, felsőfokú szaktanfolyam keretében, ha az utcáról könnyebb bejutni...?

2010. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mielőtt tanulnál járd végig légitársaságokat.

Ha nekik megtetszel kiképeznek.


Az oktatás általában csak egy hatalmas üzlet, soha sem az az érdekük, hogy hasznosítható tudást adjanak, pláne elhelyezkedési garanciával.

2 év elvesztegetett idő, ha valaki nem rátermett.

Persze nem szűrnek..., nem csökkentik a bevételeiket azzal, hogy korrektül eltanácsoljanak.

2010. aug. 31. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak mert olvastam valami olyat, hogy pl. a Tescoban kell dolgozni, csak elfelejtem mindig, mi annak a neve.
2010. szept. 4. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!