Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy néz ki a budapesti 10-es...

Hogy néz ki a budapesti 10-es gyűjtőjegy legfelső (10-es számú) jegye? Mi van rányomtatva?

Figyelt kérdés

Azt láttam, rányomtatják mindegyik jegyre a vásárlás dátumát (bár nem tudom, minek). Az érdekelne, hogy az utoljára nyomtatott jegyre mit nyomtatnak rá, esetleg pluszban rányomtatnak-e még valamit, még egyszer a vásárlás dátumát.

Már régen vettem, nem tudom megnézni és nem akarok venni, amíg teljesen el nem fogy az előző, ezért a kérdésem.

Ha valaki esetleg linkelne fényképet a saját, általa vásárolt jegyről, megköszönném.

Valami miatt ez fontos lenne nekem, a részletekbe nem mennék bele.



2021. szept. 5. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Emlékeim szerint pont ugyanúgy néz ki, ahogy az összes többi is.
2021. szept. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
2021. szept. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. Ez oké, de én a vásárlás utáni állapotú jegyre gondolok. Ezen nincs dátum. Épp arról írtam, rányomtatják a dátumot meg még valamit, a linkelt képről ez nem derül ki.
2021. szept. 6. 00:27
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Nincs rajta dátum. De az eladás időpontja ellenőrzéskor visszakereshető a QR kód alapján.
2021. szept. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Hovarju ***** válasza:
100%
Az összes jegy egyforma. Az egyetlen különbség köztük, hogy meg vannak számozva 1-10 ig.
2021. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Mi a fåszért kell lepontozni? Itt van előttem az a nyüves gyűjtőjegy és nincs rajta az eladás dátuma , csak a QR kód.
2021. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Az automatából vásárolt jegyeken rajta van a vásárlás dátuma, a pénztárból vett jegyeken csak az évszám. Plusz a pénztárban kiadott egyben van (leporelló-szerűen), úgy kell széttépni a perforációnál. Az összes jegy ugyanúgy néz ki, csak az 1-10 sorszám változik. Régebben volt egy külön fedőlap, de az már megsz<nt.
2021. szept. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, 7-es, nincs rajta. Most néztem meg.
2021. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem pontozok le senkit, örülök, hoyg utánanéztek.

Amit én vettem egyszer, szerintem pénztárban, azon rajta van a vásárlás dátuma. Na, meg tényleg volt az a fedőlap is, azon is volt valami, már azt se tudtam nagyon követni.

2021. szept. 6. 19:20
 10/10 anonim ***** válasza:
#8: Én is megnéztem, mielőtt a választ küldtem, nekem rajta van. :-)
2021. szept. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!