Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 90%-os igazolvánnyal bérletet...

90%-os igazolvánnyal bérletet is lehet venni? (VasiVolán)

Figyelt kérdés
90%-os igazolvánnyal bérletet is lehet venni, vagy csak minden nap külön jegyet a gépkocsivezetőtől? Nem nagy pénzről van szó, a jegy talán 120Ft, a bétlet kb. 1100Ft igazolvány nélkül. Az igazolványom már 2 éve megvan, de eddig nem használtam ki...
2010. aug. 31. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesárú bérletet mindig vehetsz igazolvány nélkül.


A 90%-os bérlet csak diákoknak van a lakóhely és a tanintézmény közötti viszonylatra.

2010. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magyar Államkincstár által kiadott 90%-os bérleted van?Mert ha igen arra rávan írva az érvényesség.
2010. szept. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Fogyi vagyok" (asztma), ezért kaptam az államkincstártól egy kis igazolványt, amellyel csak a 10%-át kell fizetnem a jegynek...

Kérdésem, hogy bérletet is tudok úgy venni, hogy csak a 10%-át fizetem, vagy csak jegyet?

Köszi a válaszokat, bár szerintem félreértettük egymást :)

13/f

2010. szept. 1. 17:21
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is asztmám van,és én megkaptam azt a kártyát,amellé beteszed a diákod a tokba,és utazhatsz addig ingyen ameddig a kártyád érvényessége tart.ha lejárt akkor elvileg az orvosodnak kell szólni és majd a MÁK küldi az újat.


az ingyen utazás helyi járaton érvényes,távolsági járatokon 90% kedvezményű jeggyel utazhatsz :)


2. válaszoló voltam


15/F

2010. szept. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, mégegyszer a válaszokat, ezek szerint (távolsági járaton) érdemes minden nap jegyet venni, mert ez a kedvezmény a havi bérletvásárlásra nincs...

Kösz!

2010. szept. 3. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!