Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 100-as vasútvonalon már...

A 100-as vasútvonalon már csak termes k9csik járnak?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve nem ültem fülkés kocsiban Szolnok, és Budapest között, korábban szinte csak az volt. Mostanában többnyire fecske van.

Ez csak véletlen, vagy direkt nem járnak fülkés kocsik?



2021. szept. 20. 04:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kirohasztották illeve átalakították arra a bugyirózsaszín egyterű-belterűre.
2021. szept. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Direkt nem járnak, ugyanis áttették őket a Budapest-Lökösháza (Békéscsaba) felé közlekedő Békés Ic-kbe. (ezek hibrid vonatok Ic kocsival meg gyorsvonati résszel).

A KISS-ek érkezésével rengeteg fecske szabadult fel, azok kerülnek a személy meg sebes vonatokba jobbára. A régi fülkéseket A-B, Bo kocsiakt meg leselejtezik manapság.

2021. szept. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig milyen faszán végig lehetett aludni a Bcsaba-Budapest távot és vissza a fülkések párnázott padjain, nyugiban, senkitől sem zavartatva.
2021. szept. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat?


3- én is azért hiányolom, mert azon lehetett aludni.

(Amikor kiírtam a kérdést hajnal 5 körül, már vonaton voltam, fülkés kocsiban én is jobban tudnék aludni)

2021. szept. 21. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha -bár ez sosem biztos- az IC-k végére oda van rakva egy fülkés kocsi vagy fecske, ha nagyon sok az utas, de erre sajnos nem lehet számítani biztosan.
2021. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!