Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Iskolalátogatási igazolással,...

Iskolalátogatási igazolással, ami szeptember 30-ig érvényes, utazhatok diákjeggyel, illetve megvehetem a bérleteket?

Figyelt kérdés
Tavaly nem voltam diák, tehát igazolványom nincs. Volán, MÁV és BKV érdekelne.
2010. szept. 1. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem!

Nem utazhatsz diákjeggyel, és nem is fogadják el diákigazolványként.


Azt hiszem a BKV elfogadja, vehetsz mellé diákbérletet, ezt előtte kérdezd meg a bérletpénztárban.


A Volán elfogadja az igazolás kiállításához, de ha nincs diákod szerintem akkor ott sem nyerő a helyzet.


A MÁV-nál végképp nem, ott nem is kellene iskolalátogatási ha lenne régi diákod de így hogy semmilyen diákod nincs...


Legjobb lenne ha csináltatnál ideiglenes diákigazolványt!

2010. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vigyél egy fotót, és csináltass idigleneset, pár perc az egész és nem kötnek bele. Nálunk Szegeden elfogadták elvileg, de volt olyan kaller, aki belekötött, szóval inkább ne próbálkozz.
2010. szept. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hétfőig nem tudok csináltatni ideiglenes diákot, de a hétvégén el kell utaznom... Jól esett volna, ha megspórolok párezer forintot... :(
2010. szept. 1. 19:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Illetve, van diákigazolványom, de nincs rajta a tavalyi matrica...
2010. szept. 1. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!