Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Akik itt állandóan amellett...

Akik itt állandóan amellett kardoskodnak, hogy a budapesti tömegközlekedés jó, és csak az utasok látják rosszul a helyzetet, azok tulajdonképpen az értelmes vitát akadályozzák, amely jobbá tehetné a budapesti tömegközlekedést?

Figyelt kérdés
2021. okt. 11. 09:02
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Válaszolok is magamnak. Felesleges megvárni téged, mert szóról szóra tudom minden egyes pontra, hogy milyen fasságokat fogsz reagálni.

E/2-ben írom a válaszokat, mintha te írtad volna őket.


1) Kirúgod az összes szakembert, és totál alkalmatlanokkal akarod betölteni.

2) Nem aszerint tervezik, hanem szakértők ülnek össze, és ha az ellenzék szakértője mond valami hasznosat, azt általában el is fogadja a szakma.

3) Nem a turisták seggnyalása az elsődleges szempont, nem is értem, hogy miről beszélsz.

4) Azaz csakis a saját véleményedet fogadod el helyesnek.

5) Előkészítés nélkül hogy derülne ki, hogy valami megvalósíthatatlan a jelenlegi helyzetben?

2021. okt. 13. 20:45
 32/34 A kérdező kommentje:

És most, jön amit erre reagálok:


Hát veled értelmetlen vitatkozni, ha axiómaként kezeled, hogy a felsővezetők a hozzáértésük miatt ülnek ott.

2021. okt. 13. 20:47
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig nem látom mit valtoztatnál azért, hogy jobb legyen a tömegközlekedés.
2021. okt. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Akkor tanulj meg olvasni, jobb javaslatot nem tudok.
2021. okt. 14. 08:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!